KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 13989263
nr 1398 9263
Leif Tjerned
(f. 1942), Sverige
Affisch, Signerad, numrerad 120/360. Motivet: 63x46, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:15:51
24/5 18:53:06
Leif Tjerned
Läs mer om Leif Tjerned